Zlepšete svůj zpěv za 5 dní, v 15ti minutách cvičení denně

Zpíváte rádi, ale máte pocit, že to není ono? Snadno svůj hlas unavíte? Máte pocit, že nezpíváte čistě?

Chcete založit s přáteli kapelu nebo zpívat ve sboru, ale bojíte se, že Vám to nepůjde?

Chcete se zkrátka naučit zpívat, ale nemáte možnost nebo odvahu najít si učitele zpěvu?

Nabízím jednoduché kroky k tomu, jak si můžete zlepšit svůj zpěv sami.

Vše, co potřebujete je hlas a dech a to už máte.

 

Nabízím Vám 5 jednoduchých kroků, díky kterým už po pěti dnech zaznamenáte zlepšení Vašeho zpěvu.

Kdo jsem já

Jsem učitelka zpěvu v ZUŠ, zpěvačka, šansoniérka a divadelnice. Učím zpívat děti i dospělé už 18 let.

Co se v kurzu naučíte

Pracovat se svým dechem.

Objevíte a posadíte svůj hlas tak, aby se mohl rozvíjet.

Naučíte se jak správně vyslovovat.

Díky těmto dovednostem odstraníte mnohé ze svých potíží při zpěvu a zlepšíte výrazně čistotu svého zpěvu.

Tento kurz je právě pro Vás pokud:

  • Chcete se naučit něco nového a věnovat sobě a svému hlasu 15 minut denně.
  • Zvládáte zazpívat melodii.

Tento kurz není pro Vás pokud:

  • Neintonujete vůbec, tzn. nezazpíváte vůbec melodii – i to lze zlepšit, ale je pro vás vhodný jiný individuální přístup.
  • Chcete být profesionálním pěvcem nebo zpěvákem – v tomto případě je individuální, dlouhodobá práce s hlasovým pedagogem nezbytná.

Bonusy

Bonus 1

Vyberte si píseň. Jednoduchou, nejlépe lidovou. Nahrajte ji na začátku kurzu a po 5ti slíbených lekcích. Pošlete mi ji, připište krátkou zpětnou vazbu na kurz a já Vám ZDARMA pošlu dalších 5 lekcí zpěvu.

Bonus 2

Získáte přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde můžete se mnou i s ostatními konzultovat případné potíže se zpěvem.

Cena kurzu je 205 Kč

V případě, že nebudete spokojeni

Žádný online kurz nemůže na 100% nahradit osobní lekce zpěvu s přímým dohledem hlasového pedagoga.

A proto:

zavazuji se, že pokud neshledáte pokroky ve svém zpěvu nebo nebudete s průběhem kurzu a zažádáte do třiceti dnů o vrácení peněz, vrátím Vám je bez otázek zpět.

Recenze

Jsem sama mile překvapena, jak Vašich pár triků mělo zajímavý efekt 🙂 Někdy jsem na sebe moc netrpělivá a jsou momenty, kdy je to prostě falešný - to víte, já bych nejraději, už Ave Maria 🙂 ,ale po projití Vašich lekcí a po malých krůčcích, začínám i věřit, že se mi to časem podaří 🙂 Škoda, že jste tak daleko - hned bych šla i na osobní lekce 🙂 - rozhodně budu cvičit dál - zpívání mě teď baví, ještě víc, než před tím 🙂
Kristýna - Jihlava
Moc Vám děkuji za kurz, snadné a účinné věci. Jsem nadšená z vlastního posunu a těším se teď na zpívání mnohem víc. Opravdu děkuji, že jste šla do světa se svými znalostmi a dala nám je k dispozici.
Martina - Stříbro
Především vám chci moc poděkovat za tenhle kurz, moc mě to bavilo a určitě vidím výsledek. Schválně jsem si nahrála znovu tu úplně první lidovku a je to fakt nesrovnatelné, hlas zní úplně jinak. (U těch dalších písní slyším výrazný rozdíl oproti úplně první nahrávce, oproti té 2. "mezinahrávce" moc ne.) Teď zpívám každou chvíli dětem koledy a fakt mám ze sebe radost. K samotným lekcím asi nemám co vytknout... jen s tím videem o dýchání jsem trochu bojovala, nebylo mi jasné, co je výdech a nádech a obdivovala, jak se vám vlní břicho. Mně se daří nadechnout buď jen do břicha, nebo do stran do žeber, dohromady nějak nevím. Všechno bylo srozumitelné, hezky nahrané. Cena mi přišla výborná vzhledem k množství lekcí, informací a vašim zpětným vazbám. Možná jen, že by v tom začátečnickém kurzu mohlo být přidané nějaké "zpěvácké" cvičení-rozezpívání, jen pro ten pocit, že jsem fakt "zpěvák", jestli mi rozumíte (=co mě bavilo v těch dalších lekcích). Ale jinak fakt skvěle vymyšlené.
Alena - Praha
Dobrý den, paní Ochová, děkuji Vám za prima minikurzík Zlepšete svůj zpěv, překvapilo mne, navzdory své komornosti, a online provedení, kolik mi dal technik a informací. V neposlední, ba naopak první řadě, rozhodně vylepšil můj zpěv. Tedy má ten potenciál, budu-li při zpívání pamatovat na rady, kterých se mi zde dostalo.
Daniela - Ostrava
Dobrý den Petro, děkuji, moc jsem si přála zazpívat si bez ostychu u stromečku vánoční koledy. Díky vašim lekcím se mi to podaří, děláte skvělou práci. Přeji Vám hodně spokojených studentů, Lída
Lída - Lanškroun
Krásný podvečer paní Petro, zasílám Vám dvě své nahrávky, snažila jsem se cvičit. Nejspíš si však zakoupím ještě další kurz, jste velkým přínosem 🙂 Děkuji, že jste vytvořila kurzy online pro nás, co milujeme zpěv a hudbu, ale stydíme se jít fyzicky k učiteli zpěvu. Vím, že ze mě zpěvačka nikdy nejspíš nebude, ale moc mě to baví a zpívat budu nadále 🙂
Tereza - Drnovice