Zlepšete svůj zpěv - 21 dní

Chcete se naučit správně dýchat, posadit hlas, vyčistit intonaci a celkově vylepšit Váš hlasový a pěvecký projev?

 

Chcete se naučit pokročilejší techniku zpěvu populárních písní?

 

Chcete se naučit a zdokonalit jednoduchou popovou píseň?

 

Chcete získat nespočet videí s hlasovými cvičeními?

Jak bude kurz probíhat

 
Po zaplacení objednávky Vám přijde úvodní email. Vyberete si píseň, se kterou budete v kurzu pracovat, na výběr budete mít z deseti písní z oblasti populární hudby. Každý den v 7:00 hodin ráno Vám přijde ode mě email s novými informacemi a úkoly. Během kurzu si píseň celkem třikrát nahrajete, abyste slyšeli pokroky i chyby. Nahrávku mi pošlete a já Vám pošlu konkrétní rady „na tělo“.

Jsem učitelka zpěvu v ZUŠ, zpěvačka, šansoniérka a divadelnice. Učím zpívat děti i dospělé už 18 let.

Co se v kurzu naučíte a co získáte

21 dnů, 21 emailů. Teoretické i praktické vysvětlení a ukázky technických kroků k nácviku správných pěveckých návyků a dovedností.

Videa s hlasovými cvičeními, dechovými cvičeními, technický návod na nácvik písní.

Texty a nahrávky deseti písní různých žánrů z oblasti populární hudby a podrobný, postupný návod na jejich provedení.

Vše můžete konzultovat se mnou po emailu na facebooku a formou zaslání nahrávek Vašeho zpěvu.

Tento kurz je právě pro Vás pokud:

  • Chcete se naučit něco nového a věnovat sobě a svému hlasu 15 – 30 minut denně minut denně.
  • Zvládáte zazpívat melodii.
  • Zvládáte základní technické dovednosti, které jsem učila v základním kurzu. (Zpěv lidové písně.)

Tento kurz není pro Vás pokud:

  • Neintonujete vůbec, tzn. nezazpíváte vůbec melodii – i to lze zlepšit, ale je pro vás vhodný jiný individuální přístup.
  • Chcete být profesionálním pěvcem nebo zpěvákem – v tomto případě je individuální, dlouhodobá práce s hlasovým pedagogem nezbytná.

Bonusy

Bonus 1

Během kurzu svůj zpěv celkem třikrát nahrajete. Pokud mi nahrávku pošlete, získáte ode mě osobní zpětnou vazbu a konkrétní rady.

Bonus 2

Získáte přístup do uzavřené facebookové skupiny, kam přidávám spoustu dalších videí a informací, a kde můžete konzultovat své pokroky i potíže se mnou a s ostatními kurzisty.

Cena kurzu je 505 Kč

Žádný online kurz nemůže na 100% nahradit osobní lekce zpěvu s přímým dohledem hlasového pedagoga.

A proto:

V případě, že nebudete spokojeni

 

Zavazuji se, že pokud neshledáte pokroky ve svém zpěvu nebo nebudete spokojeni s průběhem kurzu a zažádáte do třiceti dnů o vrácení peněz, vrátím Vám je bez otázek zpět.

 

Recenze

Především vám chci moc poděkovat za tenhle kurz, moc mě to bavilo a určitě vidím výsledek. Schválně jsem si nahrála znovu tu úplně první lidovku a je to fakt nesrovnatelné, hlas zní úplně jinak. (U těch dalších písní slyším výrazný rozdíl oproti úplně první nahrávce, oproti té 2. "mezinahrávce" moc ne.) Teď zpívám každou chvíli dětem koledy a fakt mám ze sebe radost. K samotným lekcím asi nemám co vytknout... jen s tím videem o dýchání jsem trochu bojovala, nebylo mi jasné, co je výdech a nádech a obdivovala, jak se vám vlní břicho. Mně se daří nadechnout buď jen do břicha, nebo do stran do žeber, dohromady nějak nevím. Všechno bylo srozumitelné, hezky nahrané. Cena mi přišla výborná vzhledem k množství lekcí, informací a vašim zpětným vazbám. Možná jen, že by v tom začátečnickém kurzu mohlo být přidané nějaké "zpěvácké" cvičení-rozezpívání, jen pro ten pocit, že jsem fakt "zpěvák", jestli mi rozumíte (=co mě bavilo v těch dalších lekcích). Ale jinak fakt skvěle vymyšlené.
Alena - Praha
Dobrý den, paní Ochová, děkuji Vám za prima minikurzík Zlepšete svůj zpěv, překvapilo mne, navzdory své komornosti, a online provedení, kolik mi dal technik a informací. V neposlední, ba naopak první řadě, rozhodně vylepšil můj zpěv. Tedy má ten potenciál, budu-li při zpívání pamatovat na rady, kterých se mi zde dostalo.
Daniela - Ostrava
Jsem sama mile překvapena, jak Vašich pár triků mělo zajímavý efekt 🙂 Někdy jsem na sebe moc netrpělivá a jsou momenty, kdy je to prostě falešný - to víte, já bych nejraději, už Ave Maria 🙂 ,ale po projití Vašich lekcí a po malých krůčcích, začínám i věřit, že se mi to časem podaří 🙂 Škoda, že jste tak daleko - hned bych šla i na osobní lekce 🙂 - rozhodně budu cvičit dál - zpívání mě teď baví, ještě víc, než před tím 🙂
Kristýna - Jihlava
Dobrý den Petro, děkuji, moc jsem si přála zazpívat si bez ostychu u stromečku vánoční koledy. Díky vašim lekcím se mi to podaří, děláte skvělou práci. Přeji Vám hodně spokojených studentů, Lída
Lída - Lanškroun