Pojďte si vyzkoušet hlasová cvičení!

Chcete nahlédnout do toho, jak  to vypadá v mých kurzech?

Vybrala jsem pro Vás na ukázku dvě cvičení:

 

Hlasivky jsou sval a jako každý sval, když se zdravě cvičí, sílí a jeho „výkon“ se zlepšuje😉.

Existuje mnoho hlasových metod a technik. Pohledy na to, jak zpívat „správně“ se velmi různí.

Zpěv je tak individuální záležitost, že je velmi těžké říct, co je vlastně „správně“.  Především jde o to, aby se nám zpívalo dobře, bez tlaku v krku a aby nám v tom „zpívání“ bylo dobře.

Jak se říká: „Moře je jedno a přítoků mnoho.“

 

Jak na to jdu já?

Za svůj život jsem vyzkoušela mnoho technik. Jednu v ZUŠ, jinou na Konzervatoři Jaroslava Ježka, potom od paní Aleny Tiché na kurzech hlasové výchovy, od Evy Spoustové na hodinách jevištní řeči a v současné době mě velmi zajímá britská pěvecká technika Estill.

Co mě na tím baví, je vyzkoušet si různé přístupy, zjistit, co funguje mně a mým žákům. Kombinovat různé pohledy na práci s hlasem je fascinující a dovedlo mě to k názoru, že dobře je vždy to, co mi pomáhá. Pokud mi něco nedělá dobře, je to pro mě zkrátka špatně.

Pokud chcete vyzkoušet  více z mých metod a vyzkoušet je, než se rozhodnete třeba pro bližší spolupráci se mnou, vyzkoušejte Soubor mých hlasových cvičení: 

Soubor hlasových cvičení – Akce

Pozor akce platí jen do 14.2. 2022

Autor: Petra Ochová

Jsem zpěvačka, muzikantka, divadelnice a učitelka zpěvu. Hudba a divadlo jsou mojí vášní. Pojďte se bavit a učit se mnou.Více o mně si přečtěte zde>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *