Zpívej online - kurz zpěvu

Chcete se naučit zpívat pomocí luxusního online kurzu pod vedením zkušené zpěvačky a lektorky?

 

Chcete získat doživotní přístup k více než 50 videí, technických návodů, hlasových a dechových cvičení?

 

Chcete získat zároveň osobní přístup lektorky, konkrétní technické návody k nácviku Vašich oblíbených písní a zpětné vazby k Vašim pokrokům?

 

Chcete se naučit pracovat nejen se svým hlasem a dechem, ale také s textem, výrazem a interpretací?

 

O lektorce

Jmenuji se Petra Ochová, vystudovala jsem Konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka obor zpěv (šanson, jazz).

 

Další mojí vášní kromě hudby je také divadlo. Jako zpěvačka a herečka jsem spolupracovala a spolupracuji s mnoha  divadelními soubory a to profesionálního i neprofesionálního charakteru.

 

Společně s kolegyní kytaristkou vystupuji s šansonovým programem. Sama hraji na klavír a trochu na akordeon a vystupuji také se svými vlastními skladbami.

 

Učením zpěvu se zabývám už téměř dvacet let. Moji žáci jsou úspěšní v nejrůznějších soutěžích populárního zpěvu, zpívají v kapelách a jiných vokálních souborech a i po několika letech se mnozí z nich vrací ke spolupráci se mnou na různých mých hudebně- divadelních projektech. Myslím tedy, že se mi podařilo to nejdůležitější – předat jim lásku ke zpívání a hudbě.

Co v kurzu získáte?

50 výukových videí

Podrobně zpracovaná a vysvětlená hlasová i dechová cvičení, vysvětlení a praktický nácvik dalších pěveckých dovedností.

3 písničky "ušité" Vám na míru

Plán nácviku Vámi vybraných písní přímo "na míru" a osobní zpětné vazby a rady formou videí.

Stálý přístup do privátní členské sekce

Přístup ke všem videím a lekcím Vám zůstane navždy. Dokud bude tento kurz existovat. Zároveň se v budoucnu dostanete i k případným novým informacím a videím, které budu přidávat do této členské sekce.

Běžná cena kurzu: 2 400 Kč (včetně DPH)

Nově po slevě: 990 Kč (včetně DPH)

Jak bude kurz probíhat?

Hned po zaplacení kurzu vám přijde email s přihlašovacími údaji do privátní členské sekce.

 

Každý den odemknu novou část našeho kurzu, každý den dostanete „novou dávku“ cvičení.  Zároveň v průběhu kurzu společně vybereme pro každého z Vás jednu lidovou a dvě umělé písně, které si skusíte nacvičit.

 

Pokud budete chtít ode mě získat návod a podklady pro cvičení písniček, budu potřebovat, abyste mi poslali několikrát během kurzu nahrávku se svým zpěvem. Nebojte se, vše se včas dozvíte.

Kurz je pro Vás pokud:

Nedělá Vám problém zazpívat melodii. Zvládnete zazpívat lidovou i jednoduchou umělou písničku.

Kurz není pro Vás pokud:

Nezvládnete zazpívat melodii. Pokud se zpěvem úplně začínáte, doporučuji Vám nejdříve projít můj kurz zdarma:

Zlepšete svůj zpěv – 15 minut denně

Pokud si nejste jistí, pošlete mi svoji nahrávku, ráda Vám poradím.

Žádný online kurz nemůže na 100% nahradit osobní lekce zpěvu s přímým dohledem hlasového pedagoga.

A proto:

V případě, že nebudete spokojeni

 

Zavazuji se, že pokud neshledáte pokroky ve svém zpěvu nebo nebudete spokojeni s průběhem kurzu a zažádáte do tří týdnů od začátku kurzu o vrácení peněz, vrátím Vám je bez otázek zpět.

 

Reference

Jak to v kurzu vypadá

Podívejte se na ukázku jedné lekce, abyste věděli, co můžete očekávat:

Ukázka kurzu

Recenze k mým kurzům

Především vám chci moc poděkovat za tenhle kurz, moc mě to bavilo a určitě vidím výsledek. Schválně jsem si nahrála znovu tu úplně první lidovku a je to fakt nesrovnatelné, hlas zní úplně jinak. (U těch dalších písní slyším výrazný rozdíl oproti úplně první nahrávce, oproti té 2. „mezinahrávce“ moc ne.) Teď zpívám každou chvíli dětem koledy a fakt mám ze sebe radost. K samotným lekcím asi nemám co vytknout… jen s tím videem o dýchání jsem trochu bojovala, nebylo mi jasné, co je výdech a nádech a obdivovala, jak se vám vlní břicho. Mně se daří nadechnout buď jen do břicha, nebo do stran do žeber, dohromady nějak nevím. Všechno bylo srozumitelné, hezky nahrané. Cena mi přišla výborná vzhledem k množství lekcí, informací a vašim zpětným vazbám. Možná jen, že by v tom začátečnickém kurzu mohlo být přidané nějaké „zpěvácké“ cvičení-rozezpívání, jen pro ten pocit, že jsem fakt „zpěvák“, jestli mi rozumíte (=co mě bavilo v těch dalších lekcích). Ale jinak fakt skvěle vymyšlené.
Alena – Ostrava
Jsem sama mile překvapena, jak Vašich pár triků mělo zajímavý efekt 🙂 Někdy jsem na sebe moc netrpělivá a jsou momenty, kdy je to prostě falešný – to víte, já bych nejraději, už Ave Maria 🙂 ,ale po projití Vašich lekcí a po malých krůčcích, začínám i věřit, že se mi to časem podaří 🙂 Škoda, že jste tak daleko – hned bych šla i na osobní lekce 🙂 – rozhodně budu cvičit dál – zpívání mě teď baví, ještě víc, než před tím 🙂
Kristýna – Jihlava
Dobrý den, paní Ochová, děkuji Vám za prima minikurzík Zlepšete svůj zpěv, překvapilo mne, navzdory své komornosti, a online provedení, kolik mi dal technik a informací. V neposlední, ba naopak první řadě, rozhodně vylepšil můj zpěv. Tedy má ten potenciál, budu-li při zpívání pamatovat na rady, kterých se mi zde dostalo.
Daniela – Ostrava
Dobrý den Petro, děkuji, moc jsem si přála zazpívat si bez ostychu u stromečku vánoční koledy. Díky vašim lekcím se mi to podaří, děláte skvělou práci. Přeji Vám hodně spokojených studentů, Lída
Lída – Lanškroun